WVS Citroën Jumpy
Met Sortimo inrichting en een opklapbaar oprijplateau
In opdracht van Toyota van Gent heeft ASH Carrosserie een Toyota Proace ingericht voor Veenvesters. Veenvesters is een lokale woningcorporatie. Voor werkzaamheden aan woningen en dagelijks gebruik op locatie is een bedrijfswagen nodig waarin onderdelen, gereedschap en specifieke voorzieningen logisch meegenomen kunnen worden.
Deze Toyota Proace is voorzien van laadruimtebetimmering, Sortimo SR5 opstellingen en extra aansluitpunten in de laadruimte. De inrichting is opgebouwd aan de linkerzijde, rechterzijde en tegen de opstelling bij de schuifdeur. Zo wordt de beschikbare ruimte goed benut, terwijl de laadruimte bruikbaar blijft voor het werk waarvoor de bus wordt ingezet.
De laadruimte is ingericht met Sortimo SR5 opstellingen aan de linker- en rechterzijde en tegen de tussenwand. De linkerzijde biedt ruimte aan legborden, SR-BOXXen, schuiflades, een langmateriaalbak en kitkokerhouders. Aan de rechterzijde zijn onder meer schuiflades, T-BOXXen, legborden, een bankschroef en een slanghaspel opgenomen.
Ook de opstelling tegen de tussenwand biedt extra opbergruimte met legborden en een afgewerkte achterzijde van grijs betonplex. Hierdoor ontstaat een laadruimte met veel vaste plekken, zonder dat alles los in de bus hoeft te liggen.
Voor deze Proace is ook een betonplex aflegbak gemaakt voor closetzittingen. Dat is een specifieke voorziening die goed past bij werkzaamheden aan woningen, waarbij onderdelen veilig en makkelijk bereikbaar meegenomen moeten worden.
De aflegbak is opgenomen in de laadruimte als onderdeel van de totale indeling. Daarmee krijgt ook deze belading een vaste plek en blijft de rest van de laadruimte beter bruikbaar.
De laadruimte is afgewerkt met een grijze vloerplaat met doorlopende instappen en kunststof zijwandpanelen, inclusief de schuif- en achterdeuren. Deze afwerking beschermt de laadruimte bij dagelijks gebruik en vormt een stevige basis voor de Sortimo inrichting.
Daarnaast zijn vier 12V-aansluitingen gemonteerd op de plaat achter de opstelling. Deze zijn aangesloten op de voertuigaccu via een gestuurd relais, zodat er in de laadruimte extra aansluitmogelijkheden beschikbaar zijn.
Het resultaat is een Toyota Proace voor Veenvesters met veel vaste opbergruimte, een branchespecifieke aflegbak en extra 12V-aansluitingen. Een bedrijfswagen die past bij dagelijks werk aan woningen en onderhoud op locatie.
Op zoek naar meer informatie? Wij helpen je graag verder