Veiligheidsregio Mercedes-Benz Sprinter
Ingericht voor ademluchtondersteuning
ASH Carrosserie heeft een Volkswagen Crafter ingericht voor een bedrijf dat actief is in isolatie en renovatie. Bij dit werk gaat er vaak een combinatie mee van klein materiaal, lange onderdelen en grotere belading. Daarom is de laadruimte verdeeld in twee duidelijke zones: een Sortimo opstelling aan de linkerzijde en een vrijere indeling aan de rechterzijde.
De basis bestaat uit grijze zijwandbekleding, een betonplex vloerplaat met sjorogen en instaplijsten en extra LED-binnenverlichting. Daarmee is de laadruimte beschermd en goed bruikbaar voor dagelijks werk.
Aan de linkerzijde is een Sortimo bedrijfswageninrichting geplaatst met legborden, BOXXen, een langmateriaalbak en ProSafe staanders. Hierin kunnen kleinere onderdelen, gereedschap en verbruiksmaterialen overzichtelijk worden opgeborgen.
De rechterzijde is bewust anders opgebouwd. Daar is een grijze betonplex opstelling met opstaande rand geplaatst, zodat er ruimte blijft voor materialen die per klus verschillen of meer laadruimte vragen.
Omdat de inhoud van de bus niet iedere dag hetzelfde is, zijn er meerdere vastzetpunten aangebracht. In de laadruimte zijn onder andere vliegtuigrails, ProSafe montagerails, spanbanden en op maat gemaakte Sortimo spanstangen geplaatst.
Tegen de tussenwand is een grijze betonplex plaat gemonteerd met extra rails. Zo kan belading op verschillende hoogtes en posities worden vastgezet, zonder dat de bus onnodig volgebouwd wordt.
Deze Volkswagen Crafter is ingericht met een duidelijke scheiding tussen vaste opbergruimte en flexibele laadruimte. Dat maakt de bus geschikt voor werk waarbij de inhoud regelmatig wisselt, maar materialen onderweg wel veilig en bereikbaar moeten blijven.
Het resultaat is een Crafter met een stevige basis, praktische Sortimo opbergruimte en voldoende mogelijkheden om grotere belading mee te nemen.
Op zoek naar meer informatie? Wij helpen je graag verder